Detail pozice

Administrativní pracovník výroby - materiálová účetní

Pracovní náplň
  • Řešení provozních požadavků
  • Evidence, vystavování účetních dokladů
  • Zajišťování denních odvodů výroby, práce se skladovým hospodářstvím
  • Hmotná odpovědnost za vedení prodejní pokladny
Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou, obchodního zaměření
  • Znalost účetnictví a jeho zákonitostí, praxe na podobné pozici minimálně 1 rok
  • Výborná znalost práce na PC, znalost MS Office (Excel, Word, Outlook,…)
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota vzdělávat se
  • Kultivovaný písemný i mluvený projev
  • Pracovní doba – denní směny
  • AJ/NJ výhodou
  • Práce v ženském kolektivu
Nabízíme
  • Práce na plný úvazek - možnost domluvy částečného úvazku
  • Nástupní mzda 25.000-30.000Kč dle zkušeností + roční prémie
  • Nástup ihned
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Stravenkový paušál
  • Výhody zaměstnaneckého programu od O2
  • Zaměstnanecká sleva u firmy DEK
Pracoviště
  • Mohelnice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů