Detail pozice

Provozní specialista

Pracovní náplň
  • Administrativní práce - objednávky zboží a služeb, řešení reklamací, kontrola faktur
  • Komunikace s ostatními firmami a odděleními v rámci skupiny DEK
  • Každodenní podpora poboček na základě jejich požadavků
  • Vedení a zodpovědnost za získanou agendu
  • Příprava podkladů pro vedoucí odd.
Požadujeme
  • SŠ vzdělání s maturitou (vhodné pro absolventy)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Technické myšlení a "zdravý selský rozum"
  • Spolehlivou a loajální osobnost
  • Pozitivní přístup k práci
  • ŘP skupiny B
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP
  • Pevnou pracovní dobu
  • Odpovídající finanční ohodnocení + 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v mladém kolektivu
  • Stravenkový paušál, kartu multisport a další zaměstnanecké výhody
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Stravování v místě výkonu práce
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů