Stavební technik a pracovník technické podpory (vhodné i pro absolventy)

Pracovník technické podpory, stavební konzultant ve společnosti Stavebniny DEK poskytuje technické zázemí zejména regionálním konzultačním technikům, realizačním firmám a projektantům a současně se podílí na rozvojových projektech společnosti.

Pracovní náplň
  • Technické výstupy zejména v oblasti střech, fasád, izolací a tepelné techniky
  • Prováděcí dokumentaci pro výrobu a pokládku tepelněizolačních spádových klínů
  • Tvorbu detailů stavebních konstrukcí
  • Zajišťovat administrativní podporu technického oddělení a vytvářet statistiky
  • Během těchto činností se budeš soustavně vzdělávat
  • Spolupracovat s dalšími sesterskými společnostmi v rámci skupiny DEK
Požadujeme
  • VŠ/VOŠ/SŠ stavební zaměření – vítáni jsou i čerství absolventi škol
  • Technické myšlení, samostatnost a tah na branku
  • Preciznost, aktivní přístup a zodpovědnost
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • MS Office, 2D CAD bude tvým denním chlebem
  • Znalost softwaru DEKSOFT je výhodou, nikoli podmínkou (rádi tě to naučíme)
  • Ochotné, přátelské jednání a schopnost zapadnout do party
  • Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
  • Zahájení spolupráce je možné již v průběhu konce studia s nástupem na pobočku po promoci
  • Motivující finanční ohodnocení 33.000,- Kč až 37.000,- Kč
  • Při plnění cílů 13. a 14. plat
  • Zajímavou a samostatnou práci v moderním prostředí a pobočku plnou srdcařů
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí
  • 5 týdnů dovolené, Sick days, MultiSportku
  • Stravenkový paušál a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Interní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů
  • Firemní a dodavatelské akce
  • Odměnu za doporučení nových kolegů až 15.000,- Kč
Pracoviště
  • Hradec Králové, Pardubice, Svitavy

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů