Detail pozice

Technik - specializace slaboproud

Pracovní náplň
  • nastavování komunikačních systémů
  • technické konzultace se zákazníky
  • komunikace se zákazníky a našimi pobočkami
Požadujeme
  • odborník se znalostmi z oblasti elektro /nováček, který se chce vzdělávat
  • středoškolák / vysokoškolák nebo technický manažer
  • zodpovědná, samostatná a komunikativní osobnost
  • základní IT gramotnost (MS Office, ostatní Tě naučíme)
  • člověk s chutí na sobě pracovat a učit se novým věcem
  • vzdělání v elektrooboru výhodou
  • znalost angličtiny/němčiny výhodou
Nabízíme
  • 5 týdnů dovolené
  • slevy na produkty a služby Stavebnin DEK a ARGOS ELEKTRO
  • občerstvení na pracovišti, skvělá káva a čaj zdarma
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího profesního růstu a osobního rozvoje
  • přátelský kolektiv v moderním pracovním prostředí
Pracoviště
  • Ostrava-Přívoz

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů