Společnost DEK a.s. hledá pro svou dceřinou společnost G SERVIS CZ s.r.o. kolegu/kolegyni na pozici:
Asistent/ka expedice projektů rodinných domů

Pracovní náplň
  • Komunikace se zákazníky ohledně projektu
  • Komunikace s projektanty
  • Tisk a kompletace projektové dokumentace
Požadujeme
  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu a zodpovědnost
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
  • Komunikační a organizační dovednosti
Nabízíme
  • Zaměstnání na HPP v silné, stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně benefitů
  • Zaměstnanecké slevy na materiál ze sortimentu Stavebnin DEK
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Multisport karta
  • Výhodný mobilní tarif pro soukromé číslo
  • Samostatnou práci v dynamické společnosti
  • Mladý přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování
Pracoviště
  • Třebíč

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů