Detail pozice

Vedoucí skladu

Společnost Stavebniny DEK a.s. patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR. Hledáme nové kolegy, které láká osobnostní rozvoj a kariéra. Naše společnost se rozvíjí a nabízí pracovní příležitosti pro ty, kteří jsou odhodláni na sobě pracovat, ale i pro ty, kteří chtějí začít úplně od nuly v novém oboru. Poznej naši firmu od základu a začni na našem skladu. Tato pozice je ideální pro přípravu na další kariéru ve Stavebninách DEK a.s.

Pracovní náplň
  • Budeš vést menší tým lidí ve skladu na naší pobočce
  • Týmová spolupráce a spokojený zákazník budou tvojí nejlepší vizitkou
  • Kolegové ocení tvůj zájem o jejich práci, pomoc a podporu v situacích, kdy si sami nevědí rady
  • Denně budeš komunikovat s oddělením odbytu
  • Budeš přijímat, vydávat a manipulovat se zbožím
  • Pohlídáš si skladové zásoby a objednávky zboží
Požadujeme
  • Máš nějaké zkušenosti na podobné pozici za sebou
  • Zkušenosti s řízením VZV ti taktéž nechybí
  • Nebojíš se fyzicky náročnější práce ve skladu
  • Řídící schopnosti, chuť něco dokázat a tah na branku při každodenním učení
  • Novinky a změny jsou u nás na denním pořádku
  • Technické myšlení a neustálou snahu se zlepšovat
  • Samostatnost, komunikativnost a vyjednávací dovednosti
  • Práci na PC a orientaci v tabulkách a e-mailu
  • Máš všeobecný přehled ve stavebnictví, který je pro tebe výhodou a urychlí tvoje zaškolení
  • Pokud je to pro tebe úplně nový obor, postačí ti velká chuť a motivace naučit se něco nového
Nabízíme
  • Průměrnou mzdu 35.000 - 40.000,- Kč
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí
  • Propracovaný školící plán, ve kterém tě naučíme veškeré pracovní aktivity
  • 5 týdnů dovolené, Sick days i Multisportku
  • Stravenkový paušál a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Občerstvení na pracovišti, skvělou kávu a čaj zdarma
  • Moderní společnost a pobočku plnou srdcařů
  • Firemní a dodavatelské akce
  • Odměnu za doporučení nových kolegů až 15.000,- Kč
Pracoviště
  • Staré Město u Uherského Hradiště

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů