Detail pozice

Účetní – specialista IFRS

Pracovní náplň
  • Budeš spolupracovat na sestavování IFRS konsolidované výroční zprávy a účetní uzávěrky skupiny DEK. Potřebujeme abys byl v obraze co se děje v rámci legislativních změn IFRS a případně aktualizoval metodiku pro ostatní kolegy. Budeš součástí skvělého týmu finančního oddělení a spolupracovat budeš i s externími poradci.
Požadujeme
  • Vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxi s IFRS reportingem výhodou
  • Zkušenost s konsolidačními postupy výhodou
  • Ochota učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost, důslednost, loajalita, proaktivita při řešení svěřených úkolů
Nabízíme
  • Na oplátku ti nabízíme práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou, 5 týdnů zaslouženého odpočinku, pro sportovce Multisportku, pokud stavíš dům nebo rekonstruuješ, přijde vhod sleva na produkty Stavebnin DEK, občas můžeš pracovat i z domova a je toho ještě víc. :)
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů