Detail pozice

Datový analytik

Pracovní náplň
  • Budete členem týmu controllingu a prostředníkem mezi IT oddělením a controllingem.
  • Oddělení controllingu je mj. zodpovědné i za tvorbu a optimalizace reportů pro koncové uživatele z různých oddělení společnosti (obchodní oddělení, logistika, HR, účetní oddělení, odbyt aj.) K tomu využívá softwarové nástroje Business Navigation System, Tableau, Google Analytics, Microsoft Excel aj. a programovací jazyky MDX, SQL, VBA.
  • Vaše hlavní úkoly budou:
  • Návrh a optimalizace DWH řešení a správa samotného DWH
  • Analýza uživatelských požadavků, definice požadavků na vývoj IT/DWH řešení, přímá spolupráce s IT oddělením na vývoji.
  • Návrh a optimalizace OLAP kostek na platformě MS SQL Server, přímá spolupráce s IT oddělením na vývoji řešení.
Požadujeme
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost Microsoft Office (především Excel)
  • Znalost VBA
  • Znalost SQL (JOIN, GROUP BY, WHERE)
  • Zkušenost s ETL
  • Zkušenost s datovou analýzou
  • Výhodou bude znalost OLAP databází, MDX, Google Analytics, Tableau
  • Algoritmické myšlení
  • Schopnost rychle se učit nové věci
  • Komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost
Nabízíme
  • Rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Zaměstnání na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení + 13. plat
  • 5 týdnu dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Stravování v místě výkonu práce
  • Příležitost pro osobní a profesní rozvoj
  • Firemní vzdělávání, společenské akce
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu přes odpovědní formulář na stránkách www.dek.cz.

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů