Detail pozice

Montážní a servisní technik strojů – oblast Morava

Pracovní náplň
  • Montáž svislých výtahů, samostavitelných jeřábů, zprovoznění omítaček a vysokotlakých čističů u našich zákazníků bude tvůj denní chleba
  • Zákazníky se zprovozněným vybavením následně seznámíš a naučíš je s ním správně pracovat
  • Stroje budeš pravidelně servisovat a řešit budeš také případné závady na stavbách
Požadujeme
  • Elektrotechnické vzdělání
  • Vyhláška 50/1978 Sb., §6 výhodou
  • Nesmíš se bát výšek
  • Zkušenost s obdobnou pozicí je pro tebe výhodou
  • Chuť učit se pracovat s novými stroji
Nabízíme
  • Práci pro jedničku na trhu a TOP zaměstnavatele 2020
  • Technické know-how našich dodavatelů
  • Profesionální, férový a kamarádský tým kolegů
  • Po zapracování zaručenou minimální mzdu 43 000 Kč
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního postupu
Pracoviště
  • Olomouc

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů