Detail pozice

Rozpočtář ve stavebnictví

Jste rozpočtář, kalkulant, přípravář, případně stavbyvedoucí, technolog nebo projektant staveb? Vyznáte se ve stavebních procesech, postupech a technologiích? Máte přehled o cenách ve stavebnictví? Přidejte se do našeho kolektivu v Brně.

Pracovní náplň
  • Příprava rozpočtů
  • Analýza rozpočtů za účelem vylepšování cenové soustavy
  • Údržba a doplňování cenové soustavy
  • Spolupráce na vývoji pomůcek a nástrojů pro rozpočtáře
Požadujeme
  • Aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo stavebně-ekonomického směru
  • Praxe v rozpočtářské sféře minimálně 5 let
  • Dobrá znalost práce s kancelářským SW (zejména MS Excel)
Nabízíme
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Profesně zajímavá a zodpovědná práce v moderním prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení + prémie za plnění úkolů
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, multisport karta aj.)
  • Nástup možný ihned
Pracoviště
  • Brno

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů