Detail pozice

Oblastní zástupce

Pracovní náplň
  • Budete pečovat o stávající zákazníky, vyhledávat nové obchodní příležitosti a reprezentovat firmu a produkty společnosti Stavebniny DEK
  • Stanete se součástí týmu své mateřské pobočky
  • Při práci Vás budou podporovat kolegové z pobočky i centrály
  • Spokojený zákazník bude Vaší nejlepší vizitkou
Požadujeme
  • Požadujeme SŠ s maturitou, ideálně stavební zaměření
  • Práce je vhodná pro člověka, který má obchodního ducha, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Velkou výhodou pro Vás je zkušenost v obchodu či na obdobné pozici
  • Budete často řídit auto, proto očekáváme ŘP sk. B
  • Práce s PC by Vám neměla být cizí
Nabízíme
  • My pro Vás naopak máme připravenou silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Zaměstnání na HPP v moderním pracovním prostředí
  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle plnění pracovních cílů
  • Nad rámec mzdy různé motivační soutěže, prémie dle obratu a roční prémie
  • Budete součástí interního systému vzdělávání a osobního rozvoje
  • Nezapomeňme také na příspěvek na stravování a Multisport Kartu
  • Samozřejmostí je také 5 týdnů dovolené a možnost využití sick days
  • Pro výkon práce nabídneme adekvátní vybavení - služební vůz, mobilní telefon a PC vybavení
  • V neposlední řadě také možnost využít zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK a jiné
Pracoviště
  • Praha 5 – Stodůlky

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů