Detail pozice

Projektant TZB - student nebo absolvent VŠ

Pracovní náplň
  • Zpracování projektových dokumentací TZB zejména pro rodinné domy – vytápění, chlazení, zdravotechnika, vzduchotechnika a obnovitelné zdroje energie
  • Zpracovávání energetického hodnocení budovy – průkaz energetické náročnosti budovy, energetické posouzení pro dotační titul Nová zelená úsporám
Požadujeme
  • Student či absolvent stavební fakulty – ideálně obor prostředí staveb (případně z oboru pozemní stavitelství se zájmem o TZB)
  • Zájem o obor, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Znalost práce na PC (CAD, Office, programy oboru stavební fyzika), znalost práce v programu Deksoft a TechCON výhodou
  • V případě studenta minimálně 16 hodin týdně (64 hodin měsíčně)
Nabízíme
  • Zajímavou práci v dynamické společnosti
  • Možnost zaměstnání na HPP po skončení studia
  • Zaměstnanecké ceny na materiál ze sortimentu DEKstavebnin
  • Možnost využívání firemních benefitů
  • Mladý kolektiv
Pracoviště
  • Ostrava – Mariánské Hory

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů