Detail pozice

Administrátor e-shopu

Chceš se starat o jeden z největších stavebních e-shopů a pracovat pro jedničku na trhu se stavebním materiálem? Tak pojď číst dál.

Pracovní náplň
  • Budeš řešit obsah svěřené části eshopu
  • Připravovat položky do katalogů (ale neboj, pomůžou ti i kolegové z marketingu)
  • Mapovat konkurenci
  • Spravovat kalkulátory DEKSMART
Požadujeme
  • SŠ/VŠ stavební/technické zaměření – vhodné i pro absolventy
  • Zájem o stavebnictví i marketing
  • Aktivní používání Excelu
  • Chuť učit se nové věci
Nabízíme
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci na HPP, ve které se rozhodně nudit nebudeš
  • Osobní ohodnocení, prémie a 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, ať si i pořádně odpočineš
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Firemní telefon i notebook jsou samozřejmostí
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Prostor pro vlastní nápady i karierní růst
  • Slevu na produkty Stavebnin DEK
Pracoviště
  • Brno

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů