Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 20letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou pobočku v Hostivaři zaměstnance na pozici:
Obsluha BISTRA - brigáda

Pracovní náplň
  • Příprava surovin před otevřením bistra
  • Příjem objednávek od zákazníků
  • Jednoduchá příprava základních pokrmů
  • Výdej hotových pokrmů
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce s pokladnou a hotovostí
  • Kontrola kvality surovin a našich produktů
  • Spolupráce s dalšími kolegy
Požadujeme
  • Věk minimálně 18 let
  • Pozitivní a příjemný přístup v kontaktu se zákazníky
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Zdravotní průkaz
  • Výhodou je zkušenost s gastro provozem
  • Nástup IHNED
Nabízíme
  • Pracovní doba 6:00-15:00, PO - PÁ
  • Práci v areálu prodejny Stavebnin DEK
  • Odměna za práci 130kč/hod.
  • V případě oboustranné spokojenosti možnost přestupu z DPČ na HPP
Pracoviště
  • Praha 10 – Hostivař

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů