Společnost DEK a.s. hledá do svého týmu kolegu/ kolegyni na pozici:
Vedoucí oddělení náboru

Pracovní náplň
  • Zodpovídá za agendu náboru, výběru a adaptace nových zaměstnanců
  • Organizuje výběrová řízení a komunikuje s uchazeči o zaměstnání
  • Vede oddělení náboru (menší tým lidí)
  • Spolupracuje s personálním oddělením, marketingovým oddělením a dalšími odděleními společnosti
  • Komunikuje s externími dodavateli služeb
  • Sleduje trendy na trhu práce a navrhuje změny v této oblasti
  • Zpracovává reporty a statistiky
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Sympatické vystupování a schopnost komunikovat s lidmi
  • Zájem o práci v oblasti náboru
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, sociální sítě)
  • Spolehlivost, pečlivost, týmovost, kreativní myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
  • Zázemí silné, úspěšné a stabilní společnosti
  • Zaměstnání na HPP
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
  • Systém zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravování, Multisport karta, atd.)
  • 5 týdnů dovolené
Pracoviště
  • Praha 10 – Malešice

*Zadejte jméno a příjmení
*Zadejte e-mail ve správném tvaru
*Vyplňte vaše telefonní číslo
*Soubor je povinný

*Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů