DETAILY POZÍCIE

VEDÚCI SKLADU

MÁM ZÁUJEM O POZÍCIU

1100 Eur

Náplň práce
  • Spokojný zákazník a bezproblémový chod skladu bude tvojou najlepšou vizitkou
  • Budeš mať na starosť menší tím kolegov
  • Blysneš sa tímovou spoluprácou
  • Kolegovia ocenia tvoj záujem o ich prácu, pomoc a podporu v situáciách, kedy si sami nevedia rady
  • Denne budeš komunikovať s oddelením odbytu, spoznáš ďalších kolegov z logistiky a z ďalších oddelení firmy
  • Nebojíš sa práce s VZV - prijímať, vydávať a manipulovať s tovarom
  • Postrážiš si skladové zásoby a objednávky tovaru, neprekvapí Ťa občasná reklamácia či nejaký zádrhel
  • Spoločne oceníme tvoje vynikajúce inventúrne výsledky
Požadujeme
  • Máš skúsenosti s vedením menšieho či stredného kolektívu
  • Zvládneš riadiť svoj tím ľudí a nebojíš sa fyzicky náročnejšej práce v sklade
  • Nechýba Ti riadiaca schopnosť, chuť niečo dokázať a ťah na bránku pri každodennom učení
  • Novinky a zmeny sú u nás na dennom poriadku, tak sa ich nesmieš báť
  • Bez skúseností s riadením VZV to nepôjde
  • Dôležitá je tiež práca na PC a orientácia v tabuľkách a e-maily
  • Máš všeobecný prehľad v stavebníctve, ktorý je pre teba výhodou a urýchli tvoje zaškolenie
  • Môžeš nastúpiť IHNEĎ
  • Moderná spoločnosť a pobočka plná srdciarov
  • Firemné a dodávateľské akcie
  • Kariéru pre tých, ktorí ukážu, že vedia
Ponúkame
  • Zamestnanie na HPP
  • Priemerná mzda 1500 Eur pri plnení všetkých povinností
  • Príspevok na stravovanie
  • 2 Sick days
  • Občerstvenie na pracovisku, skvelú kávu a čaj zdarma
  • Zľavy na produkty a služby Stavebnín DEK
  • Moderná spoločnosť
  •  Firemné a dodávateľské akcie
Pracovisko
  • Košice - Západ

*Zadajte meno a priezvisko
*Zadajte e-mail v správnom formáte
*Vyplňte svoje telefónne číslo
*Súbor je povinný

*Ak chcete odoslať formulár, musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov
Ak máte záujem o prácu v našej spoločnosti a žiadna z aktuálne ponúkaných pozícií vás nezaujala, kontaktujte nás prostredníctvom dotazníka pre uchádzačov alebo na adrese kariera@dek.sk.